GDZIE BĘDZIESZ ZA 6 MIESIĘCY W SWOIM ŻYCIU ZAWODOWYM?

 

Czy należysz do grona tych osób, które w związku z obecną sytuacją już muszą coś zmienić. I mimo to, nie do końca wiedzą, jak ugryźć tę zmianę!

Albo ciągle zastanawiają się i rozmyślają jak to by było, gdybym jednak coś zmieniała w swoim życiu zawodowym? Obecna praca nie przynosi już spełnienia i satysfakcji, a jest źródłem zagubienia, braku klarowności i poczuciem marnowania swojej energii.

Jeśli mierzysz się z tymi wyzwaniami, ciągle o tym myślisz i nie daje Ci to spokoju. Rozważasz kilka opcji. Jednak tak naprawdę nie wiesz, od czego zacząć, jaką podjąć decyzję i w co ulokować swoją energię?

I kiedy tylko podejmujesz jakieś kroki, to tak naprawdę po pierwszych próbach szybko się zniechęcasz i powracasz do utartych schematów. Działasz po omacku, bez przygotowania i planu, oczekując, że efekty przyjdą. Tymczasem ich nie widać, za to w środku przybywa coraz więcej frustracji i niezadowolenia z samego siebie. Dodatkowo wizja jakiejkolwiek zmiany zaczyna Cię przytłaczać i wydaje się tak odległa, że aż nierealna! Stopuje decyzje i wpływa na Twoją sprawczość i poczucie braku sensu w życiu.

 

STOP

-Już teraz oceń czy Twoje wątpliwości są prawdziwe, czy to tylko wymówki?

-Zadaj sobie pytanie czy podobne wątpliwości dotyczą innych Twoich obszarów?

-Czy masz zwyczaj odkładać ważne dla Siebie decyzje na później?

-Czy paraliżuje Cię strach i brak pewności siebie?

-Czy masz mętlik w głowie i nie wiesz, co wybrać?

-Czy trudno Ci ocenić w czym jesteś dobra i co jest Twoją mocną stroną?

 

Jeśli odpowiedziałaś_eś twierdząco na powyższe pytania, to chcę Ci powiedzieć nie odkładaj swojego życia na później. Strach zawsze będzie Ci towarzyszyć. Najważniejsze to zrobić ten pierwszy krok w towarzystwie osoby, która przeszła całą tą drogę.

Za pół roku będziesz w innym miejscu, jeśli sobie na to pozwolisz!

Uczciwie zapytaj teraz Siebie: co mnie powstrzymuje?

Jeśli jesteś po kilku próbach zmiany i nie widzisz efektów. Naprawdę masz dość swojej pracy i nie wiesz, co dalej?

Marzy Ci się zmiana, lub już jej potrzebujesz, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć!  

Poważnie podchodzisz do budowania swojej kariery i w końcu chcesz mieć pewność w obraniu właściwego kierunku. Chcesz skutecznie zarządzać swoim kontem kariery. Potrzebujesz ustalić, co jest dla Ciebie tak naprawdę ważne. Jakie kryteria musi spełniać Twoja idealna praca, aby poziom energetyczny był optymalny i nie zamienił się w przewyższający go koszt. Czym się do tej pory kierowałaś wybierając miejsce pracy? Jakie są Twoje mocne strony i jak możesz je wykorzystać? Czy warto zmienić branżę, a może to jest doskonały moment na zamianę zawodową? Odkryjesz swój plan na życie i krok po kroku zaczniesz go realizować.

Dlatego dobrze trafiłaś_eś.

Jest to program rozwoju kariery, który konsekwentnie wdrożony w końcu pozwoli poczuć się we właściwym miejscu i podążać swoją ścieżką. Podczas pracy ze mną, dzięki wykorzystaniu testów, narzędzi diagnostycznych, arkuszy a przede wszystkim wartościowych pytań zaobserwujesz u siebie zmianę.

Pracuję indywidualnie mentoringowo-coachingowo z kobietami na zawodowym zakręcie w oparciu o coaching kryzysowy, aby m.in. zbadać poziom wypalenia i zweryfikować dotychczasowe metody radzenia sobie z trudnościami i stresem. O metodę NVC, aby sprawdzić, jakie naprawdę niezaspokojone potrzeby kryją się za codziennymi emocjami. O kompas kariery, aby w pełni zweryfikować Twoje mocne strony i kierunki rozwoju oraz o uważność, aby w końcu odkryć fundamentalne wartości, które są jak światło latarni i wyznaczają ten prawdziwy kurs.

JEŚLI W TEJ DRODZE NIE CHCESZ BYĆ SAM_A TO SPRAWDŹ,

CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM.

NA CZYM TO POLEGA?

BEZPŁATNA SESJA WSTĘPNA

Jest to sesja poświęcona budowaniu naszej relacji coachingowej. To przestrzeń do podjęcia ważnych dla Ciebie tematów, zadawania pytań i obustronnej decyzji o dalszym procesie coachingowym.

PROCES COACHINGOWY

Proces coachingowy to seria spotkań, które dają Ci możliwość przepracowania dla Ciebie najważniejszych spraw i zagadnień oraz zrozumienia Siebie. Efektem są Twoje wnioski, rozwiązania, które będziesz mógł_a świadomie wykorzystać i zastosować w swoim życiu.

NOTATKA COACHINGOWA

Sesja coachingowa aktywuje w Tobie proces odkrywania i refleksji a później budowania samoświadomości. Dzięki temu będziesz miał_a dostęp do najważniejszych przemyśleń i wniosków.

JAK WYGLĄDA PROCES PRACY?

 SPOTYKAMY SIĘ 3 LUB 2 RAZY W MIESIĄCU

 

SESJA TRWA 60-90 MINUT

OTRZYMUJESZ DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB MATERIAŁY I NARZĘDZIA

CO ZYSKASZ Z POMOCĄ INDYWIDUALNYCH SESJI:

OKREŚLISZ MISJĘ I WARTOŚCI

Znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie pytania, które stanowią źródło Twojej wewnętrznej motywacji i poczucia sensu.

POSZERZYSZ SAMOŚWIADOMOŚĆ

Lepiej zrozumiesz swoje potrzeby, przekonania, nawyki, zachowania i emocje, a także ich wpływ na Twoje otoczenie i pracę zawodową.

ODKRYJESZ SWOJE TALENTY

Nauczysz się dobrze i skutecznie inwestować w swoje konto kariery, rozwijać i korzystać, aby wzrastać. Twój potencjał jest Twoim najważniejszym zasobem.

NAZWIESZ SWÓJ CEL

Doprecyzujesz jaki jest Twój cel a potem wyznaczysz realną drogę do jego realizacji. Stworzysz plan działania, by wreszcie dokonać upragnionych zmian.
s

STAWISZ CZOŁA TRUDNOŚCIOM

Nauczysz się pracować z ograniczającymi Cię przekonaniami, nawykami, lękiem i trudnymi emocjami – wszystkim tym, co Cię stopuje.

ODNAJDZIESZ MOTYWACJĘ

Nazwiesz jej wewnętrzne źródło. Nauczysz się ją pielęgnować, utrzymywać w trudnych momentach i zrozumiesz co ją gasi.

MASZ PYTANIA?

ŚMIAŁO NAPISZ DO MNIE!

13 + 7 =

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

  1. BADANIE TWOJEJ OBECNEJ SYTUACJI ZAWODOWEJ I POTRZEB

  2. WSTĘPNA SESJA

  3. PODPISANIE UMOWY

  4. PŁATNOŚĆ

  5. PROGRAM CZYLI PROCES COACHINGOWO-MENTORINGOWY

TWOJE REZULTATY

TO JEST CZAS, ABY:

-WYKONAĆ PIERWSZY KROK

-PRZEŁAMAĆ SIĘ I ODKRYĆ TO CO CIEBIE POWSTRZYMUJE

-OKREŚLIĆ DOKŁADNIE GDZIE ZMIERZAĆ I JAKIE KOLEJNE KROKI WYKONAĆ

-WYTRAĆ W DZIAŁANIU

-CZERPAĆ MĄDROŚĆ I SIŁĘ Z ŻYCIOWYCH TRUDNOŚCI

-MIEĆ POCZUCIE SENSU I OBFITOŚCI Z PRACY OPARTEJ NA NATURALNYCH ZASOBACH

-WYKONAĆ PIERWSZY KROK

-PRZEŁAMAĆ SIĘ I ODKRYĆ TO CO CIEBIE POWSTRZYMUJ

PRZECZYTAJ, CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI:

Osoby korzystają z prawa częściowej anonimowości, gdyż są w trakcie wprowadzania zmian w życiu zawodowym.

„Dzięki udziałowi w sesjach przede wszystkim wyszłam z chaosu, natłoku informacji i niezdecydowania, w jakim kierunku się rozwijać. W końcu połączyłam elementy w całość. Uświadomiłam sobie, że działanie to klucz do sukcesu. Zrozumiałam, że jestem siłą sprawczą i ode mnie zależy, co mogę zrobić. Poczułam ulgę i radość odkrywając wartości, jakimi kieruję się w życiu. Dodatkowo zaczęłam zwracać większą uwagę na emocje i częściej je wyrażać, wiem, że to przyniesie pozytywny skutek również dla moich bliskich. To, co również mi się podobało to Twoje wyczucie, chwile ciszy – czas, jaki mi dawałaś na odpowiedź. A także podsumowania po każdej sesji, które są bardzo przydatne, bo mogę w każdej chwili wrócić do tego. Polecam z czystym sumieniem”.

 

Marta

Przedsiębiorca

„Dzięki sesjom z Anią uświadomiłam sobie, jakie są moje mocne strony, o których wcześniej nie myślałam/nie zauważałam ich. Uporządkowałam swoje konto kariery, kolejność działań i ustaliłam trzy priorytety, które są mi potrzebne, aby osiągać swoje zawodowe cele. Jestem bardziej świadoma swoich potrzeb i nauczyłam się większej troski w stosunku do siebie. A tym samym uważności na to, co dzieje się wokół i jak to wpływa na mnie. Nauczyłam się wyłapywać podpowiedzi swojej intuicji i z nią pracować. Jestem dumna, że się odważyłam, że zaufałam sobie i tobie oraz, że wykonałam wszystkie zadania. Pozwoliło mi to doświadczyć, co zyskam rozwijając w sobie systematyczność oraz dbanie o siebie. Serdecznie polecam”.

 

Beata

Kulturoznawca

„Udział w programie coachingowo-mentoringowym pozwolił mi na odkrycie moich wartości oraz kotwic kariery, które były dla mnie przełomowe. Lepiej poznałam siebie i swoje potrzeby, a także mocne i słabe strony. Wiem już, co w pracy, ale także w codziennym życiu mi służy, a co nie, na co potrzebuję zwracać większą uwagę. Bardzo dużo dały mi wszystkie dodatkowe ćwiczenia, dzięki którym mogłam przeanalizować sprawy, nad którymi wcześniej nie zastanawiałam się. Zweryfikowałam pewne założenia. Wprowadziłam do mojego życia praktykę wdzięczności. Myślę, że co raz lepiej wyrażam moje emocje. Uczę się ufać sobie szczególnie w chwilach wątpliwości i niezdecydowania. Akceptuję siebie i to kim jestem. Sesje z Anią bardzo dużo wniosły do mojego życia i od pierwszej rozmowy bardzo doceniłam taką formułę. Serdecznie polecam”.

 

Olga

Lekarz

„Największą wartością z sesji było dla mnie bardzo mądre towarzyszenie, czyli brak nacisku, podążanie za mną, duża uważność, wsparcie w moim odkrywaniu, pozostawienie odpowiedzialności po mojej stronie, gdyż doskonale znam coaching i jego zasady, szacunek do całego procesu, trzymanie się ram a jednocześnie elastyczność w prowadzeniu. Zdecydowanie warto zwrócić się do kogoś i pozwolić, by się poprowadzić. To był bardzo cenny czas.”

 

Małgorzata

Psycholożka i Dyrektorka działu HR

„Nie mogę ciągle uwierzyć, ile odkryłam i jak sobie to dobrze poukładałam. Nie warto tyle czekać i odkładać siebie na później. Zdecydowanie rekomenduję pracę z Anią, jej łagodność w prowadzeniu sesji była tym czego potrzebowałam. Choć na początku trudno było mi stanąć w prawdzie, że przechodzę wypalenie. Jednak najważniejsze jest to, że obecnie jestem już w innym miejscu i już nie trwonię energii na to, co nie jest moje. Wiem, jak o siebie dbać i znowu wykonywać swój zawód z sercem.”

 

Dorota

Nauczycielka j.niemieckiego

„Trafiłam z polecenia i się nie zawiodłam. Ile ja rzeczy odkryłam i jak mi to poukładało w głowie. Moja niepewność, co do wyboru kierunku działania strasznie mnie frustrowała, aż momentami czułam bezsilność. Teraz uczę się tego o czym marzyłam od dawna i cieszę się, że zaufałam mimo obaw. To była najlepsza inwestycja tego roku. Dziękuję i z całego serca polecam.”

 

Gosia

Przyszła Fizjoterapeutka