„ŻYCIE JEST STATKIEM PŁYNĄCYM W PODRÓŻ, Z KTÓREJ NIE MA POWROTU”

                                                                                                                                                                                                                              Arturo Perez-Reverte

Pomagam przepracowanym osobom na zakręcie zawodowym odzyskać równowagę i strategicznie przygotować się do otwarcia nowego rozdziału w karierze oraz wzmocnić odporność psychiczną.  

JAK MOGĘ CI POMÓC?

 

Jeśli czujesz, że utknęłaś_eś na gruncie zawodowym i nie wiesz, jak najlepiej wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie etatowe oraz specjalistyczne. Jesteś w przełomowym momencie swojego życia i towarzyszy Ci mętlik w głowie. Czujesz, że się zmieniłaś_eś a dotychczasowe życie jest już „za ciasne”. Lub zmieniałaś_eś kilkukrotnie kierunek swojej ścieżki i ciągle masz poczucie, że to nie to. Obawiasz się, że nie ma dla Ciebie miejsca. Odczuwasz stres a ilość obowiązków zawodowych i prywatnych po prostu Cię przytłacza. Na co dzień obawy powstrzymują Cię od działań, bo nie wiesz od czego zacząć.

 

Czy któraś z tych sytuacji jest o Tobie?

 

-Jesteś przed czterdziestką i masz kilkuletni lub kilkunastoletni staż pracy. Zmieniasz ją, co kilka lat. I za każdym razem po zmianie stanowiska odczuwasz coraz mniej satysfakcji. Chciałbyś_abyś mieć pewność, że to, co robisz nie będzie źródłem frustracji tylko da Ci radość, spełnienie oraz poczucie sensu z tego, co robisz.

-Zastanawiasz się, czy nie otworzyć własnej firmy i zostać przedsiębiorcą. Jednak boisz się zostawić bezpiecznej posady. Masz wątpliwości czy nadajesz się do prowadzenia biznesu.

-Twoja obecna kariera już Ci nie odpowiada. Zaczynasz tęsknić za pracą, która bardziej pasowałaby do Twoich zainteresowań, osobowości i kompetencji. Co jakiś czas myślisz o zmianie, nawet podejmowałaś_eś kilka prób? Jednak po etapie euforii, przychodziło zmęczenie, wątpliwości i brak poczucia sensu. Chcesz już wybrać ten właściwy kierunek i zacząć działać.

-Już wiesz, co chcesz robić, ale nie wiesz, od czego zacząć. Ilość zadań Cię przeraża i gubisz się w ustaleniu priorytetu. Ten chaos powoduje mętlik w głowie i rezygnację z jakichkolwiek działań.

-Masz aspiracje zawodowe, ale jeszcze nie odkryłaś_eś, co chcesz robić w swoim życiu? Ciągle szukasz swojego miejsca a wcześniejsze wybory kończyły się frustracją.

Dobrze trafiłaś_eś to już czas by to zmienić.

Zapraszam na transformację podczas której m.in. pomogę Ci w wyznaczaniu celu, planowaniu działań i radzeniu sobie z trudnościami.

 

Poprzez indywidualną pracę ze mną:

 

1) określisz punkt startowy,

 

2) zaczniesz bardziej rozumieć swoje emocje i skuteczniej radzić sobie ze stresem,

 

3) odkryjesz na nowo swój potencjał, mocne strony oraz fundamentalne wartości,

 

4) określisz potencjalne scenariusze zmiany,

5) zyskasz klarowność w wyborze nowej drogi zawodowej,

 

6) odzyskasz poczucie wewnętrznej siły oraz powróci zapał i chęć do działania,

 

7) zaplanujesz strategiczne kroki,

 

8) stworzysz swoje osobiste BHP, które pozwoli Ci odpowiednio utrzymywać równowagę zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

 

 

„BĄDŹ ZMIANĄ, KTÓRĄ PRAGNIESZ UJRZEĆ W ŻYCIU”

                                                                                                                                                                                         Mahatma Gandhi

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ SESJĘ WSTĘPNĄ

 

Zapraszam Cię na 20 min. rozmowę, w której opowiesz mi o Sobie, z czym się zmagasz, co jest Twoją największą frustracją w pracy zawodowej i w jaki sposób do tej pory radziłaś_eś sobie ze stresem i wyzwaniami. Dzięki niej będziemy mieć szansę bliżej się poznać i zdecydować o ewentualnej współpracy.

I POZNAJ SZCZEGÓŁY PRACY ZE MNĄ